LAJMI I FUNDIT:

U shpall finalisti i dytë në Big Brother, reagon për herë të parë Julian Deda

U shpall finalisti i dytë në Big Brother, reagon për herë të parë Julian Deda
Foto: Screenshot/YouTube

Aktori i njohur shqiptar, Julian Deda, u rendit në vend të dytë në Big Brother VIP Albania 3.

Ai qëndroi për më shumë se 130 ditë në shtëpinë e famshme, ndonëse ka qenë shumë i komentuar për batutat dhe lojën që zhvilloi brenda.

Juli ka bërë një reagim për herë të parë në rrjete sociale, ndërsa ka publikuar syrin e tij.

View this post on Instagram

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

“Zemrat e mia. Dëgjohemi më vonë për një falënderim gjigant”, ka shkruar ai.

Të gjitha lajmet nga Julian Deda
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Julian Deda

Duket se Julit i duhet akoma kohë për të marrë veten meqë ka qëndruar i izoluar për më shumë se katër muaj.

View this post on Instagram

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Fituese e këtij edicioni është shpallur Egla Ceno duke fituar kështu plot 100 mijë euro.

Secili nga finalistët është shpërblyer me dhjetë mijë euro. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Julian Deda (@juldeda)