LAJMI I FUNDIT:

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë
(Foto: Instagram/itsluizejlli/oltagixhari)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë rivalët më të mëdhenj në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Reklama

Që nga fillimi i spektaklit real televiziv, këngëtari dhe aktorja krijuan rivalitetin dhe gjithçka sillej rreth tyre.

Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania

Porse gjatë rrugëtimit, Olta u tërhoq më herët nga gara, ndërsa në fund ‘BBVA 2’ e fitoi favoriti kryesor, Luiz Ejlli.

(Foto: InstaStory/itsluizejlli)

Pas daljes nga shtëpia e famshme, të dy janë përfshirë në projekte të shumta, ndërkaq duket se nuk do të mungojnë edhe projektet e përbashkëta.

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua
Lexo po ashtu Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Në një postim të Luizit në InstaStory, dyshja shfaqen pranë njëri-tjetrit duke përgatitur diçka bashkë.

“Filloi”, është mbishkrimi i kësaj fotografie që paralajmëron një bashkëpunim mes dy artistëve. /Telegrafi/