LAJMI I FUNDIT:

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Klubi i madh anglez, Manchester United mund të jetë i vendosur për një rishikim të madh në fund të këtij sezoni, ku gjashtë emra të mëdhenj mund të largohen.

Reklama

Menaxheri Erik ten Hag është i vendosur të ri-formësojë skuadrën sipas imazhit të tij, siç filloi të bënte verën e kaluar.

Holandezi ishte i zemëruar me ekipin e tij për kapitullimin e tyre të butë kundër Newcastle United në një humbje 2-0 në Ligën Premier në fundjavë dhe e di se ndryshimet janë të pashmangshme.

Sipas mediumit Manchester Evening Neës, Jadon Sancho është ndër ata që mund të largohen gjatë afatit kalimtar të verës.

Sancho dhe McTominay janë dy nga emrat më të mëdhenj

Ten Hag po bëhet i paduruar me Sanchon, i cili nuk ka prodhuar asgjë pavarësisht se ka pasur shanse të shumta këtë sezon.

Ky medium shton se lojtarët tjerë si Phil Jones, Harry Maguire, Axel Tuanzebe, Erik Bailly dhe Scott McTominay mund të largohen gjithashtu. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

La Liga
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Ndërkombëtare
Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Ligat tjera
Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ligat tjera
Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

La Liga
Kalo në kategori