LAJMI I FUNDIT:
Phil Jones

Phil Jones

60 Artikuj

Info

Phil Jones është lojtar britanik i lindur më 21 shkurt të vitit 1992. Ai është mbrojtës i Manchester United.

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Ka kontratë milionëshe, gjithë sezonin është i lënduar – por çfarë është duke ndodhur me Phil Jones

Ka kontratë milionëshe, gjithë sezonin është i lënduar – por çfarë është duke ndodhur me Phil Jones

Premier League
Phil Jones i padëshiruar në zhveshtoren e United

Phil Jones i padëshiruar në zhveshtoren e United

Premier League
Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Premier League
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Plot 13 skuadra të interesuara për Phil Jones – anglezi ka vendosur të largohet në janar nga Unitedi

Plot 13 skuadra të interesuara për Phil Jones – anglezi ka vendosur të largohet në janar nga Unitedi

Premier League
Solskjaer dëshiron të shesë pesë lojtarë në janar

Solskjaer dëshiron të shesë pesë lojtarë në janar

Premier League
Solskjaer përgatit shitjen e shtatë lojtarëve në afatin e janarit

Solskjaer përgatit shitjen e shtatë lojtarëve në afatin e janarit

Premier League
Phil Jones refuzoi të heqë dorë nga numri 4 për Raphael Varanen

Phil Jones refuzoi të heqë dorë nga numri 4 për Raphael Varanen

Premier League
Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Premier League
Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Premier League
Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Man Utd nxjerr në shitje pesë futbollistë për tu financuar blerjen rekorde të Jadon Sanchos

Man Utd nxjerr në shitje pesë futbollistë për tu financuar blerjen rekorde të Jadon Sanchos

Premier League
Revolucion në mbrojtjen e Man Utd, Solskjaer ia tregon derën e largimit tre mbrojtësve

Revolucion në mbrojtjen e Man Utd, Solskjaer ia tregon derën e largimit tre mbrojtësve

Premier League
Solskjaer nuk i do, tre mbrojtës e kanë largimin e sigurt nga Unitedi

Solskjaer nuk i do, tre mbrojtës e kanë largimin e sigurt nga Unitedi

Premier League
Jones e Lingard nuk janë në planet e Manchester Unitedit

Jones e Lingard nuk janë në planet e Manchester Unitedit

Premier League
Refuzoi Liverpoolin, Chelsean, Cityn dhe Arsenalin – Jones zbulon arsyen pse zgjodhi Unitedin

Refuzoi Liverpoolin, Chelsean, Cityn dhe Arsenalin – Jones zbulon arsyen pse zgjodhi Unitedin

Premier League
Solskjaer planifikon pesë shitje të mëdha në verë

Solskjaer planifikon pesë shitje të mëdha në verë

Premier League
Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Ndërkombëtare
Unitedi fiton me rezultat bindës dhe kalon në rrethin tjetër të FA Cup

Unitedi fiton me rezultat bindës dhe kalon në rrethin tjetër të FA Cup

Premier League