LAJMI I FUNDIT:
Axel Tuanzebe

Axel Tuanzebe

17 Artikuj

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Mbrojtësi i harruar i Unitedit, Axel Tuanzebe rikthehet në stërvitje pas mungesës gjashtëmujore

Mbrojtësi i harruar i Unitedit, Axel Tuanzebe rikthehet në stërvitje pas mungesës gjashtëmujore

Premier League
Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Napoli konfirmon marrëveshjen me Manchester United për Axel Tuanzeben

Napoli konfirmon marrëveshjen me Manchester United për Axel Tuanzeben

Serie A
Tuanzebe ndodhet në Napoli, ku të premten do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore

Tuanzebe ndodhet në Napoli, ku të premten do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore

Serie A
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Premier League
Vaki e llojit të vet, Tuanzebe i Unitedit luan me orë në dorë dhe bëhet viral në rrjetet sociale

Vaki e llojit të vet, Tuanzebe i Unitedit luan me orë në dorë dhe bëhet viral në rrjetet sociale

Premier League
Mbrojtja e Manchester Unitedit lë shumë për të dëshiruar, reagimi i tyre tek goli i fitores së Sheffield United ishte një katastrofë absolute

Mbrojtja e Manchester Unitedit lë shumë për të dëshiruar, reagimi i tyre tek goli i fitores së Sheffield United ishte një katastrofë absolute

Premier League
Besiktas kërkon shërbimet e Tuanzebe

Besiktas kërkon shërbimet e Tuanzebe

Premier League
Zyrtare: Unitedi rinovon kontratat e Pereiras dhe Tuanzebes

Zyrtare: Unitedi rinovon kontratat e Pereiras dhe Tuanzebes

Premier League
Aston Villa përgatit ofertë për mbrojtësin e Unitedit, Axel Tuanzebe

Aston Villa përgatit ofertë për mbrojtësin e Unitedit, Axel Tuanzebe

Premier League
Nga Martial te Pogba: Lojtarët që mund të largohen nga Unitedi këtë verë

Nga Martial te Pogba: Lojtarët që mund të largohen nga Unitedi këtë verë

Premier League
Tuanzebe i lumtur se ia doli mirë ndaj Sanchezit

Tuanzebe i lumtur se ia doli mirë ndaj Sanchezit

Premier League
Mourinho thumbon Sanchezin me fjalët për Tuanzebe (Video)

Mourinho thumbon Sanchezin me fjalët për Tuanzebe (Video)

Premier League