LAJMI I FUNDIT:
Eric Bailly

Eric Bailly

107 Artikuj

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Bailly nuk ndryshon kurrë, bën ndërhyrje të tmerrshme dhe kundërshtari largohet me ambulancë

Bailly nuk ndryshon kurrë, bën ndërhyrje të tmerrshme dhe kundërshtari largohet me ambulancë

Ligue 1
Nga ndërhyrja horror e Eric Baillyt, lojtari kundërshtar dërgohet me urgjencë në spital

Nga ndërhyrja horror e Eric Baillyt, lojtari kundërshtar dërgohet me urgjencë në spital

Ligue 1
Tre opsionet e Romës për qendrën e mbrojtjes

Tre opsionet e Romës për qendrën e mbrojtjes

Serie A
Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Premier League
Mourinho po kërkon transferimin e Eric Baillyt te Roma

Mourinho po kërkon transferimin e Eric Baillyt te Roma

Serie A
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Po bën gafa vazhdimisht, Bruno Fernandes godet rëndë kapitenin Harry Maguire me një foto në rrjetet sociale

Po bën gafa vazhdimisht, Bruno Fernandes godet rëndë kapitenin Harry Maguire me një foto në rrjetet sociale

Premier League
Eric Bailly tentoi një penallti “pa shikuar fare” ndaj Egjiptit, por dështoi keq

Eric Bailly tentoi një penallti “pa shikuar fare” ndaj Egjiptit, por dështoi keq

Ndërkombëtare
Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Premier League
Milani tejet i interesuar për transferimin e Baillyt

Milani tejet i interesuar për transferimin e Baillyt

Serie A
Milani kërkon mbrojtës te City, Unitedi dhe Chelsea

Milani kërkon mbrojtës te City, Unitedi dhe Chelsea

Serie A
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Eric Bailly në rolin e “njeriut merimangë”, mbrojtësi dhuroi disa reflekset dhe bllokimet të pabesueshme ndaj Young Boys

Eric Bailly në rolin e “njeriut merimangë”, mbrojtësi dhuroi disa reflekset dhe bllokimet të pabesueshme ndaj Young Boys

Liga e Kampionëve
Conte e do Baillyn te Tottenhami

Conte e do Baillyn te Tottenhami

Premier League