LAJMI I FUNDIT:

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore edhe pas përfundimit të sezonit veror.

Pavarësisht koncerteve dhe mbrëmjeve të shumta muzikore, artistja 34 vjeçe solli edhe këngë të shumta e bashkëpunime që u pritën mirë nga publiku.


Por, edhe jeta private e këngëtares ka qenë në fokus mediatik pasi ajo i dha fund lidhjes me partnerin e saj prej disa vitesh, DJ Geek.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Megjithatë nuk vonoj shumë dhe Dafina tashmë ka konfirmuar romancën e saj të re, madje duke publikuar edhe imazhe përkrah tij në rrjetet sociale.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, autorja e “Malli” postoi një foto romantike në InstaStory teksa shihet dorë për dore me të dashurin.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

Ndryshe, kënga e fundit nga Dafina erdhi pak ditë më parë “Xhane, xhane” dhe është në bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Magazina
Kalo në kategori