0Shares

Cristiano Ronaldo po shijon jetën private, edhe pse me vështiërsi po gjenë golat këtë sezon në kampionatin spanjoll.

Superylli i Real Madridit ka shijuar kohën e lirë nga angazhimet me klubin mbretëror.

Flying in style!!???

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Dec 7, 2017 at 5:09am PST

Ai ka postuar një foto në rrjetin social Instagram duke u ngjitur në aeroplanin e tij.

Ronaldo shihet plot stil me kapelë të bardhë e këpucë sportive të bardha nga Nike të kostumizuara nga vet Ronaldo.

Lajmet e fundit rreth Real Madridit Lajmet e fundit rreth Real Madridit

Linja e veshjeve është e tij dhe ai duket plot stil, e madje ka shkruar në postimin e tij se është tipikë për të “të fluturosh me stil”.

My AF1 CR7’s launch today on the Nike SNEAKRS app! #AF1#CR7 Go to Nike.com/SNEAKRS

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Dec 7, 2017 at 4:02am PST

Ylli i Realit është në lidhje me Georgina Rodriguez, e cila është shtatzënë.

Ky do të jetë fëmiu i dytë për Ronaldon. teksa tashmë djali i tij i vogël, Cristiano Jr, ka filluar të tregojë talentin e tij në futboll. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)