LAJMI I FUNDIT:

Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Ne jemi mësuar që t’i shohim femrat e famshme të veshin rroba luksoze prej markave më të njohura. Por, kohërat po ndryshojnë dhe të famshmit po bëhen më shumë si ne. Aktoret, këngëtarët dhe modelet e popullarizuara nuk investojnë më shumë para në rrobat e tyre dhe ndjehen më rehat duke veshur rroba më të thjeshta.

Një sens i mirë i stilit do të ndihmojë për të krijuar një pamje elegante edhe kur jeni me një buxhet më të vogël.

Njerëzit e famshëm në këtë listë shfaqen me marka të thjeshta dhe vërtetojnë se ato ende mund të duken po aq të mrekullueshme.

1. Emily Ratajkowski

Në të majtë: fustani i saj ‘Zara’ kushton vetëm 49.90 dollarë, në të djathë Rat&Boa po ashtu 50 dollarë.

2. Mbretëresha Letizia

Në fillim: fustani ‘Zara’ 69 dollarë, dhe fustani tjetër gjithashtu ‘Zara’ kushton vetëm 20 dollarë

3. Kelly Osbourne

Në fillim: fustani ‘H&M’ për vetëm 36 dollarë dhe më poshtë fustani tjetër i saj kushton 49 dollarë.

4. Zendaya

Në të majtë: fustani ‘Daya’ kushton 36 dollarë, ndërsa në të djathtë fustani Macy 31 dollarë.

5. Diane Kruger

Veshja e parë ‘Forever’kushton vetëm 44 dollarë, ndërsa poshtë xhaketa ‘H&M’ për vetëm 53 dollarë.

6. Kylie Jenner

Në fillim: fustani ‘PrettyLittleThing’ kushton vetëm 42 dollarë, teksa fustani i kuq 52 dollarë.

7. Meghan Markle

Në të majtë: fustani Marks & Spenser kushton 66 dollarë, në të djathtë fustani Aritzia kushton 47 dollarë.

8. Milla Jovovich

Bluza bardh e zi kushton vetëm 19 dollarë,dhe posht fustani H&M kushton vetëm 74 dollarë.

9. Emma Roberts

Në të majtë: fustani ‘Topshop’ kushtoi vetëm 53 dollarë, kurse fustani ‘Everlane’ 46 dollarë.

10. Avril Lavigne

Në fillim: fustani ‘Abbey Dawn’ kushton 49 dollarë, më poshtë bluza po ashtu ‘Abbey Dawn’ kushton vetëm 12 dollarë dhe fustani 10 dollarë. /Telegrafi/