LAJMI I FUNDIT:

Tayna publikon këngën e re “Shqipet 2”

Tayna publikon këngën e re “Shqipet 2”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Ajo ka sjell këngën e radhës të titulluar “Shqipet 2”, që është vazhdimësi e asaj që e solli para vitesh viteve, në qershor të vitit 2018.


Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Puri.

Foto: Screenshot/YouTube

Vija melodike e këngës po ashtu u bë nga reperja në bashkëpunim me Geskon.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit të njohur, Entermedia.

Foto: Screenshot/Instagram

Kënga pritet të pëlqehet nga publiku dhe reagimet kanë qenë kryesisht negative.

Doruntina Shala (emri i vërtetë) këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori