LAJMI I FUNDIT:

Talenti 17-vjeçar i Real Madridit në lidhje me influenceren katër vjet më të madhe, lidhja e tyre bëri bujë në mediet botërore

Talenti 17-vjeçar i Real Madridit në lidhje me influenceren katër vjet më të madhe, lidhja e tyre bëri bujë në mediet botërore

Endrick Felipe Moreira de Sousa po shihet si një nga talentët e rinj më të spikatur në botën e futbollit sot.

Pasi nënshkroi kontratë me Real Madridin vetëm në moshën 16-vjeçare, sulmuesi brazilian ka vazhduar të impresionojë të gjithë dhe të zhvillohet me shpejtësi, shkruan SportsBrief.com.


Së fundmi është bërë e ditur se talenti 17-vjeçar është në një lidhje dashurie me influencerën 21-vjeçare, Gabriely Miranda.

Lidhja e tyre ka bërë xhiron në mediet botërore, duke marrë paraysh faktin se e dashura e lojtarit është katër vjet më e madhe.

Miranda është një përkrahëse e madhe e Endrickes, e cila vazhdimisht i qëndron në krah.

Ajo është një modele si dhe një influencere që vjen nga Sao Paolo, Brazil; momentalisht ajo ka mbi 600 mijë ndjekës në Instagram.

Në trend Magazina

Më shumë

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Magazina
Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina
Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Magazina
Kalo në kategori