LAJMI I FUNDIT:
Ever Banega

Ever Banega

67 Artikuj

Nuk është vetëm Tuchel: Tre përplasjet e paharrueshme që Conte i kishte ndër vite

Nuk është vetëm Tuchel: Tre përplasjet e paharrueshme që Conte i kishte ndër vite

Premier League
Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Ndërkombëtare
Nuhatja e jashtëzakonshme e Ronald Komean për talentë: Nga Ibrahimovic, Van Dijk e Mata te Ansu Fati e Pedri

Nuhatja e jashtëzakonshme e Ronald Komean për talentë: Nga Ibrahimovic, Van Dijk e Mata te Ansu Fati e Pedri

Liga e Kampionëve
Lukaku zgjidhet lojtari më i miri i sezonit në Ligën e Evropës

Lukaku zgjidhet lojtari më i miri i sezonit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Sot zgjidhet lojtari më i mirë i sezonit të fundit në Ligën e Evropës

Sot zgjidhet lojtari më i mirë i sezonit të fundit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Banega i kërkon falje Contes pas eksesit në finalen e Ligës së Evropës

Banega i kërkon falje Contes pas eksesit në finalen e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Plas sherri në finale, Banega ia përmend parukën Contes dhe trajnerin italian e tradhtojnë nervat: Do të pres këtu pas ndeshjes

Plas sherri në finale, Banega ia përmend parukën Contes dhe trajnerin italian e tradhtojnë nervat: Do të pres këtu pas ndeshjes

Liga e Evropës
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Transferimet më të mira në secilin nga 15 sezonet e fundit në afatin kalimtar të janari në La Liga

Transferimet më të mira në secilin nga 15 sezonet e fundit në afatin kalimtar të janari në La Liga

La Liga
Lojtarët më të mirë, kontratat e të cilëve skadojnë në vitin 2020 – mund të krijohet një formacion ëndrrash falas

Lojtarët më të mirë, kontratat e të cilëve skadojnë në vitin 2020 – mund të krijohet një formacion ëndrrash falas

Ndërkombëtare
Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

La Liga
Messi dhe Banega, imazhi i dy miqve pas një ndeshje rivalizuese

Messi dhe Banega, imazhi i dy miqve pas një ndeshje rivalizuese

La Liga
Arsenali do të tentojë për Banegan edhe gjatë afatit kalimtar të verës

Arsenali do të tentojë për Banegan edhe gjatë afatit kalimtar të verës

Premier League
Arsenali vazhdon interesimin për Banegan

Arsenali vazhdon interesimin për Banegan

Premier League
Emery e do Banegan te Arsenali

Emery e do Banegan te Arsenali

Premier League
Dhjetë faktet që duhet t’i dini për çerekfinalistët e Ligës së Kampionëve

Dhjetë faktet që duhet t’i dini për çerekfinalistët e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Sevilla 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Sevilla 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Një barazim të çmendur për trajnerin – Pas pjesës së parë ai u tha lojtarëve se vuan nga kanceri, ata e rikthyen rezultatin  (Foto)

Një barazim të çmendur për trajnerin – Pas pjesës së parë ai u tha lojtarëve se vuan nga kanceri, ata e rikthyen rezultatin (Foto)

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Banega i bashkohet Sevillës

Zyrtare: Banega i bashkohet Sevillës

La Liga
Zyrtare: Banega te Sevilla

Zyrtare: Banega te Sevilla

La Liga
Banega te Sevilla, punë e kryer

Banega te Sevilla, punë e kryer

La Liga
PSG e dëshiron Banegan

PSG e dëshiron Banegan

Ligue 1
Presidenti i Sevillas: Jemi në bisedime me Banegan dhe Baccan

Presidenti i Sevillas: Jemi në bisedime me Banegan dhe Baccan

La Liga
Banega 99 për qind kalon në Spanjë

Banega 99 për qind kalon në Spanjë

La Liga