LAJMI I FUNDIT:

Suso ankohet: Unë jam 26-vjeç dhe nuk kam luajtur kurrë në Ligën e Kampionëve

Suso ankohet: Unë jam 26-vjeç dhe nuk kam luajtur kurrë në Ligën e Kampionëve
Fernandez Suso (Foto: Marco Luzzani/Getty Images)

Në një intervistë për Sky Italia, që do të transmetohet nesër, anësori spanjoll i AC Milan, Suso foli për Ligën e Kampionëve.

Për kuqezinjtë, mbetet objektivi numër një për t’u rikthyer në këtë garë, megjithëse me siguri nuk do të ndodhë këtë sezon.

“Liga e Kampionëve? Ashtë një ëndërr, unë jam 26-vjeç dhe nuk kam luajtur ende”.

Suso në aksion AC Milan. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

“Të gjithë lojtarët e fortë luajnë në Ligën e Kampionëve, një klub si Milan duhet të kthehet”.

“Është diçka që unë do të doja aq shumë”, ka thënë Suso. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

La Liga
Guardiola po përgatitet të bëjë transferim 'bombë' te Man City

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim 'bombë' te Man City

Premier League

"Do të shkarkohet në mëngjes?" - Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

Premier League
Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Premier League
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

La Liga
Kalo në kategori