LAJMI I FUNDIT:

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

Santiana Maloku është një prej banorëve më të komentuara në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo mori vëmendje të madhe edhe pas një shoqëri të afërt me banorin tjetër, Ylli Dervishi, i njohur për publikun edhe si Buci.

Dyshja ndonëse thanë se e konsiderojnë njëri-tjetrin vetëm miq, disa përqafime dhe prekje mes tyre ngjallë reagime nga banorët dhe publiku.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Madje për distancimin e tyre ndikoi hyrja e partneres së Bucit në BBVK, e cila kërkoi nga ai që të qëndronte larg Santianës, ndërsa më pas edhe banorja nga Gjakova mori një mesazh nga partneri i saj.

Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Melinda Ademi të hënën në Big Brother VIP Kosova 2

Por, letra e të dashurit nuk ka mjaftuar që Santiana të qetësohet, ajo së fundmi u pa sërish e mërzitur dhe me lot në sy.

Ishte Alba ajo që i rrinte afër që ta qetësonte, duke i thënë se partneri i saj e njeh mirë dhe se nuk ka pse të brengoset.

“E kam bërë të ndihet keq, e di”, ka thënë Santiana mes tjerash. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Kalo në kategori