LAJMI I FUNDIT:

Si dukeshin aktorët e njohur të Hollywoodit para se të bëheshin tullacë? (Foto)

Si dukeshin aktorët e njohur të Hollywoodit para se të bëheshin tullacë? (Foto)

Ka një grumbull aktorësh të cilët jemi mësuar t’i shohim gjithmonë me kokë të “shndërritshme” nga kamerat.

Reklama

Megjithatë, ata nuk kanë qenë gjithmonë të tillë.

Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)
Lexo po ashtu Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)

Bright Side ka sjell së fundmi një listë interesante me fotografi të aktorëve tullacë, marrë nga koha kur ata ende kishin një arsye për të shkuar te berberi. /Telegrafi/

Dwayne Johnson

Danny DeVito

Samuel L. Jackson

Billy Zane

Bruce Willis

Patrick Stewart

Ed Harris

Jason Statham

Ben Kingsley

Stanley Tucci

Vin Diesel

Woody Harrelson

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori