LAJMI I FUNDIT:

“Më shumë nuk ka vend” – Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

“Më shumë nuk ka vend” – Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, më 9 prill ka mbushur plot 31 vjetë jetë.

Ajo ka organizuar një festë me miqtë dhe familjen, teksa ndau disa pamje të ahengut në rrjete sociale.


Derisa publikoi disa imazhe në rrjete sociale, artistja shfaqet përkrah dy fëmijëve të saj: Ajka dhe Amen.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesja e hitit “Zemër e helmuar” në ndërkohë përçoi një mesazh edhe për ish-partnerin e saj, aktorin Bes Kallaku.

“Dy duar, dy fëmijë, një zemër e vetme për ta. Më shumë nuk ka vend”, ka shkruar ajo.

E njëjta theksoi: “Faleminderit për çdo urim të përzemërt që më keni dërguar”.

Duket se edhe Xhensila në këtë formë konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti i saj.

Ata vlen të ceket se kanë qenë bashkë për shumë vjet. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori