LAJMI I FUNDIT:

Russ Millions, Noizy, RondoDaSosa dhe Capo Plaza publikojnë këngën e re “Dancer”

Russ Millions, Noizy, RondoDaSosa dhe Capo Plaza publikojnë këngën e re “Dancer”
Foto: Screenshot/YouTube

Rap-artisti i njohur shqiptar, Noizy, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Reklama

Ai ka publikuar këngën e re “Dancer”, të cilën e solli në bashkëpunim me Russ Millions, RondoDaSosa dhe Capo Plaza.

Yjet e famshëm kanë bërë një paraqitje të mrekullueshme në klip, gjersa në të përfshihen shumë gjëra e po ashtu edhe vajza atraktive.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo është hera e parë që Noizy ka bashkuar forcat me reperin anglez, Russ Millions, emri i vërtetë i të cilit është Shylo Batchelor Ashby Milwood.

Të gjitha lajmet nga Noizy
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Noizy

Të plotë tashmë projektin mund ta gjeni në YouTube si dhe në platformat e tjera: Spotify, Apple Music, Amazon e Deezer.

Foto: Screenshot/YouTube

Besohet që kjo këngë do të pëlqehet dhe deri më tani ka grumbulluar mijëra shikime.

Noizy edhe pas kaq vitesh vazhdon të jetë një nga artistët më të preferuar shqiptar. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Magazina
Kalo në kategori