Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka.

Megjithatë, një konfirmim nga çifti nuk ishte bërë përkundër se nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë vet Ronela ajo e cila në një mënyrë e ka konfirmuar ndarjen nga partneri i saj.

Ronela Hajati (Foto: YouTube)

Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, teksa ka ndarë me publikun detaje të shumta nga karriera profesionale e po ashtu edhe nga jeta e saj private.

Me balluke e me stil të veçantë, Ronela Hajati sjell pamje nga klipi i ri Me balluke e me stil të veçantë, Ronela Hajati sjell pamje nga klipi i ri

Artistja e njohur tha se momentalisht është vetëm, beqare dhe e fokusuar te puna, duke konfirmuar kështu ndarjen nga Young Zerka.

Reklama

“Unë jam, çuditërisht më e padashuruar se asnjëherë. Jam vetëm, shumë e fokusuar me punën. Kjo karantina, më ka ndihmuar shumë të punoj me veten. Mendoj që Zoti i di më mirë ca gjëra, i ka shkruar, prandaj ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të bëhen”, ka thënë ajo.

Reklama

View this post on Instagram

Yo perreo sola 🥵 @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jun 23, 2020 at 5:18am PDT

Në anën tjetër, Ronela ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe kënga e saj pritet të prezantohet së shpejti para fansave. /Telegrafi/