Si shumë nga artistët shqiptarë, edhe Ronela Hajati është në përgatitje të një projekti të ri veror.

Kështu të paktën lë të kuptohet me postimet e fundit që ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Në njërin prej tyre, ajo shfaqet në formë të mrekullueshme gjersa prezanton një pamje të saj të klipit të ri.

View this post on Instagram

Sunset in Ksamil… @iljanstermolli @sagerimakeup ❣️ Swipe left

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jun 20, 2020 at 5:30am PDT

“Hajde baby thirrem Miss, të tregoj ku jemi”, ka qenë përshkrimi i fotos referuar një pjese të tekstit të këngës së re.

Ronela Hajati thekson linjat trupore gjatë xhirimeve të klipit në bregdet Ronela Hajati thekson linjat trupore gjatë xhirimeve të klipit në bregdet

Komplimentet krahas imazhit që u realizua në Sarandë nuk munguan as nga miqtë dhe ndjekësit e saj të shumtë.

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem Miss,ta kallxoj ku jena…! @iljanstermolli @sagerimakeup Love u guys! ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jun 22, 2020 at 5:26am PDT

Derisa po përgatitet për projektin e ri, Hajati është duke shijuar edhe disa ditë pushimi në po të njëjtin vend, Ksamil (Sarandë). /Telegrafi/