LAJMI I FUNDIT:

Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme

Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme
Robert De Niro (Foto: Getty Images)

Robert De Niro është në gjendje të mirë shëndetësore pas lëndimit që pësoi në këmbë disa ditë më parë.

De Niro, 77 vjeç, lëndoi një nga muskujt e këmbëve ndërsa ishte në xhirime të “Killers of the Flower Moon” të Martin Scorsese në Oklahoma.
“Unë vetëm u rrëzova’, tha De Niro në një intervistë me IndieWire.

“Dhimbja ishte torturuese dhe tani unë duhet ta rregulloj atë. Por kjo ndodh, veçanërisht kur plakeni, duhet të jeni të përgatitur për gjëra të papritura”.

Robert De Niro (Foto: Getty Images)

Për fat të mirë, fituesi dy herë i ‘Oscar’ sqaroi se lëndimi i tij është ‘i menaxhueshëm’.

De Niro vazhdoi gjithashtu të përshkruajë rolin e tij në film si blegtor.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit “Killers of the Flower Moon”
Lexo po ashtu Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit “Killers of the Flower Moon”

“Unë nuk lëviz shumë, falë zotit. Kështu që ne do të arrijmë”, vazhdoi ai.

Robert De Niro (Foto: Getty Images)

Të enjten, Robert u kthye në New York për të marrë kujdes mjekësor për lëndimin e tij, raportoi revista People.

Filmi do të shfaqet në AppleTV + dhe bazohet në librin jo-trillues të shkruar nga gazetari David Grann, i cili u botua fillimisht në 2017.
De Niro do të luajë së bashku me Leonardo DiCaprion, 46 vjeç, i cili ka rolin e Ernest Burkhart – nipi i Hale.

Filmi përfshin vitet 1920 në Oklahoma dhe do të zhytet në vrasjet misterioze serike të anëtarëve të pasur me naftë të Osage Nation – një ngjarje që shkaktoi një “hetim të madh të F.B.I. që përfshinte J. Edgar Hoover”. /Telegrafi/

Robert De Niro (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori