LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora vishet me kreacion të Valdrin Sahitit, këngëtarja shkëlqen në fustan të zi

Rita Ora vishet me kreacion të Valdrin Sahitit, këngëtarja shkëlqen në fustan të zi

Në mesin e emrave të njohur në botë që ka veshur me kreacionet e tij, tashmë në këtë listë Valdrin Sahiti ka vendosur edhe Rita Orën.

Reklama

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është veshur me fustan të kreatorit kosovar, dhe këtë e ka treguar vet ajo në një postim në Instagram.

30-vjeçarja postoi një video ku shihet e veshur me një fustan të zi elegant, me prerje tek gjoksi dhe beli në të cilin kishte detaje me gurë, ndërsa një tjetër prerje të gjatë kishte edhe tek këmbët.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në mbishkrimin e video, Rita ka etiketuar Valdrinin duke i bashkangjitur edhe një emoji zemre të zezë.

Kujtojmë që së fundi, Valdrin Sahiti ka veshur me një nga kreacionet e tij të fundit edhe këngëtaren tjetër me famë, Beyonce.

Beyonce u paraqit në një fustan të zi elegant i punuar nga dizajneri shqiptar gjatë premierës së filmi të Jay-Z, “The Harder They Fall” në Festivalin e Filmit në Londër. /Telegrafi/

Foto: Beyonce/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Kalo në kategori