LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora mahnit me dukjen pa makijazh dhe veshjen sportive

Rita Ora mahnit me dukjen pa makijazh dhe veshjen sportive

Rita Ora nxori nga gardëroba e saj një veshje të vjetër, por të bukur, kur doli në tregjet ushqimore Double Bay në Sydney.

Reklama

Ylli ndërkombëtar i popit britanik, 32 vjeç, veshi bluzë të ngjashme me atë të turneut të Janet Jackson ‘Rhythm Nation 1990’ që ajo u pa për herë të parë në vitin 2016.

Ishte qartë tipari i veshjes së saj gjatë punëve, pasi ajo e kombinoi me pantallona të shkurtra sa dukej sikur nuk kishte veshur asgjë poshtë këmishës.

Rita e kompletoi pamjen me një çantë të zezë lëkure, duke fshehur sytë pas një palë nuancash të errëta, ajo i tërhoqi flokët bionde kaçurrela në një topuz të çrregullt ndërsa paguante parkimin e saj.

Ajo gjithashtu tregoi fytyrën e saj të pastër dhe pa grim teksa dukej e mahnitshme me pamjen e thjeshtë.

Theksojmë që publikimi i fundit muzikor i ish-gjyqtares së X Factor ishte “You Only Love Me” në janar, kënga e saj e parë solo që nga viti 2020 “How To Be Lonely”.

Menjëherë pasi konfirmoi martesën me Taika Waititi, në video ajo mund të shihet duke u përgatitur për një martesë imagjinare.

Në video, Ritës u shfaqën edhe Jodie Turner-Smith, Lindsay Lohan, Sharon Stone dhe Kristen Stewart.

“You Only Love Me’ dhe albumin tim të ardhshëm, doja të kapja dobësinë që kam përjetuar ndërsa u hapa ndaj dashurisë dhe hyra në një fazë të re të jetës”, tha Rita për projektin.

Ky projekt ishte i para që u hodh nga albumi i shumëpritur i ardhshëm i këngëtares dhe kantautorit të mirënjohur ndërkombëtarisht – një grup pune thellësisht personal i lidhur thelbësisht me një kapitull të ri në jetën dhe karrierën e Ritës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori