LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri
Rita Ora dhe Taika Waititi (Foto: Vogue Australia)

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, kanë pozuar së fundmi për kopertinën e revistës “Vogue Australia”.

Reklama

Dyshja kanë dhënë një intervistë, ku kanë folur për martesën dhe mënyrën se si janë njohur me njëri-tjetrin.

Ka qenë pikërisht Sydney qyteti që i bëri bashkë çiftin dhe duket se edicioni australian i revistës “Vogue” ishte vendi i duhur për të treguar si nisi historia e tyre e dashurisë.

Rita Ora dhe Taika Waititi (Foto: Vogue Australia)

Krahas intervistës, Rita dhe Taika kanë realizuar një fotosesion të përbashkët, në të cilin janë shfaqur mjaft intimë.

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney
Lexo po ashtu Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Në disa prej imazheve, çifti shfaqin kiminë e tyre sensuale, duke treguar se lidhja që kanë është më e fortë se çdo gjë tjetër.

Rita Ora dhe Taika Waititi (Foto: Vogue Australia)

Rita aktualisht ndodhet në kontinentin australian me bashkëshortin e saj, pasi është e angazhur në spektaklin “The Voice Australia”.

Rita Ora dhe Taika Waititi (Foto: Vogue Australia)

Për të tretin vit radhazi, 32-vjeçarja është përzgjedhur trajnerë në programin më të shikuar të talenteve të reja në Australi. /Telegrafi/

Rita Ora dhe Taika Waititi (Foto: Vogue Australia)

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Kalo në kategori