Familja e artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipës, filluan pushimet javë më parë në Mal të Zi.

Derisa akoma po qëndrojnë në trojet shqiptare, së fundmi u bë e ditur se të njëjtit janë duke shijuar edhe ca ditë në jug të Shqipërisë.

Këtë herë është motra e yllit shqiptar, Rina Lipa, ajo e cila ka arritur të marrë vëmendje me pozat atraktive në bikini.

View this post on Instagram

🍇🧚‍♀️🌊💋

A post shared by rina (@rinalipa) on Aug 25, 2020 at 5:29am PDT

Modelja, e cila numëron 784 ndjekës në Instagram, duket në formë të mahnitshme në disa imazhe që ka ndarë me fansat.

Ajo ka befasuar me linjat trupore, derisa në këto të fundit ka sfiduar edhe të motrën – e cila rrëmben vëmendje për secilën paraqitje të saj.

Të gjitha lajmet nga Rina Lipa Të gjitha lajmet nga Rina Lipa

Krahas fizikut atraktiv, Rina ka vënë në fokus edhe pamjen e mrekullueshme të vendit teksa duket se është krenare për prejardhjen e saj.

Rina (Foto: Instagram)

Motra e Duas tashmë është mjaft e kërkuar në fushën e modelingut dhe vitin e kaluar u bë pjesë e kompanisë së njohur “Nasty Gal”. /Telegrafi/