Rihanna dhe ASAP Rocky u panë me veshje me stil gjatë daljes së tyre të fundit në Canary Club në New York.

Këngëtarja tregoi fizikun në një mini fustan të zi lëkure nën një xhaketë të zezë, ndërsa reperi kishte veshur një bluzë të bardhë, xhinse të kaltra të grisura dhe një kapele të kuqe bejsbolli.

Ajo gjithashtu i shtoi pamjes me taka të zeza teksa flokët i kishte të lëshuar sipër dhe aksesorë me gjerdan.

Foto: BackGrid

Çifti i famshëm dolën jashtë mes një turme ndërsa largoheshin nga klubi pasi siguria i rrethoi për t’i mbajtur të sigurt.

Ata nuk i kushtuan shumë vëmendje kamerave dhe dukeshin të relaksuar pasi Rocky dukej se po pinte duhan.

Reklama

Ishte një natë e rrallë vetëm për dy prindërit, të cilët mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku në maj.

Reklama

Foto: BackGrid

Rihanna dhe Rocky u panë për herë të parë me djalin e tyre vetëm një muaj më parë, kur ata zbritën nga një avion privat në Los Angeles.

Megjithatë, ata e mbajtën të porsalindurin larg syrit të publikut dhe shpejt u nisën nga avioni në një automjet.

Pavarësisht se e mbajnë sa më private ardhjen e djalit, artistët e famshëm thuhet se janë të emocionuar që janë bërë prindër. Rihanna, veçanërisht, mesa duket e ka vënë të gjithë fokusin tek të qenit nënë dhe e ka pezulluar muzikën e saj.

Reklama

Foto: BackGrid

“Tani për tani, fokusi i saj është të marrë bekimin e të qenit një nënë e re dhe të lidhet si një familje e vogël me Rocky-n”, tha një burim për HollywoodLife disa muaj pas lindjes.

Reklama

“Ai ka qenë një partner kaq i jashtëzakonshëm, ai është i zënë me shfaqjet dhe përgatitjen e albumit të tij, por nëse nuk punon, ai është pranë saj”, tha ky burim.

“Rihanna ka në dorë shumë gjëra të tjera tani, albumi i saj ka zënë vendin e dytë. Ajo do të jetë gjithmonë një muzikante dhe një artiste dhe albumi do të vijë, por jo derisa të jetë koha e duhur”, kishte deklaruar një burim tjetër.

Reklama

Albumi i fundit muzikor i Rihannas “Anti” u lansua në vitin 2016. /Telegrafi/