Ajo është e njohur për ndjenjën e saj të patëmetë të stilit.

Dhe Rihanna ishte edhe një herë në formë të mirë mbrëmë (e martë) teksa ndriçoi natën në një veshje të verdhë fluoreshente ndërsa shkonte për darkë në Nobu Downtown në New York.

34-vjeçarja dukej plot vetëbesim teksa mbante veshur pjesën e sipërme të verdhë të ndezur, të madhe, të cilën e bashkoi me pantallona të lirshme.

Duke shtuar një ngjyrë shtesë në pamjen e saj tashmë tërheqëse, Rihanna mbante një çantë dore vezulluese të kuqe dhe buzëkuq koordinues, me yllin gjithashtu të veshur me këpucë të zeza.

Rihanna tregon figurën e saj të pabesueshme në një veshje të mahnitshme në mbrëmje vetëm tre muaj pas lindjes Rihanna tregon figurën e saj të pabesueshme në një veshje të mahnitshme në mbrëmje vetëm tre muaj pas lindjes

Pavarësisht se ishte natë, superylli mbante një palë syze dielli të errëta, ndërsa flokët e zeza i mbante në një stil të shkëlqyeshëm dhe të drejtë me balluke.

Reklama
Reklama

Nëna re u shfaq me humor të mirë teksa po shkonte për të ngrënë dhe shijoi pak pushim nga detyrat e prindërimit. /Telegrafi/