Rihanna dhe i dashuri ASAP Rocky u panë duke mbajtur duart pas një nate takimi në hotelin Ned, ku kaluan disa orë në një suitë private, në New York.

Vetëm tre muaj pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë, superylli dhe reperi u panë duke u dukur komod teksa ktheheshin në makinën e tyre.

Për këtë rast, krijuesja e hitit “Umbrella” dukej sensacionale me një këmishë prej sateni të gjelbër smerald, paksa e zbërthyer për të shfaqur sytjenat e saj të zeza dhe një fund të ngjashëm.

Ajo e kompletoi kombinimin e saj me një palë taka të zeza me majë të hapura, të cilat shfaqnin pedikyrin e saj të bardhë.

Reklama
Rihanna shfaqet me një stil unik të veshjes në shoqëri të partnerit ASAP Rocky gjatë një dalje në qytetin e New Yorkut Rihanna shfaqet me një stil unik të veshjes në shoqëri të partnerit ASAP Rocky gjatë një dalje në qytetin e New Yorkut

Reperi kishte një bluzë të zezë, pantallona të ngjashme, çizme lëkure dhe një gjerdan diamanti. /Telegrafi/

Reklama