0Shares

Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar “Bitchi i mesnatës”.

Një titull i çuditshëm i këngës i cili vjen me një spot shumë karakteristik dhe kontrovers.

Projekti që thyen tabutë, Alban Ramosaj shpalos të vërtetën e këngës së re (Foto) Projekti që thyen tabutë, Alban Ramosaj shpalos të vërtetën e këngës së re (Foto)

Këngëtari për Telegrafin ka shpalosur detajet ekskluzive të projektit, ku për gazetari Butrint Avdyli tregoi shumë prapaskena të tij.

Alban Ramosaj është ndër artistët më të përfolur në media edhe për romancat e tij me femra të estradës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)