LAJMI I FUNDIT:

Pochettino mendon transferimin e Sadio Mane te Chelsea

Pochettino mendon transferimin e Sadio Mane te Chelsea

Mauricio Pochettino ka diskutuar nënshkrimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Sadio Mane me drejtuesit e Chelseat.

Reklama

Pochettino pritet së shpejti të konfirmohet trajneri i ri i Chelseat duke marrë drejtimin e ekipit nga nisja e sezonit 2023/24.

Me ardhjen e tij në Stamford Bridge, trajneri argjentinas po mendon edhe përforcimin e skuadrës me lojtarët që mendon se i përshtaten skemave të tij.

Pesë yjet që Pochettino mund t'i largojë nga Chelsea në verë
Lexo po ashtu Pesë yjet që Pochettino mund t'i largojë nga Chelsea në verë

Sipas faqes së njohur Football Insider, Pochettino ka rritur mundësinë e kthimit të Sadio Mane në Angli këtë verë.

Pochettino ka punuar me ish-sulmuesin e Liverpoolit gjatë kohës së tyre te Southampton dhe e di se ai është i paqëndrueshëm në Mynih.

Bayern Munich është i gatshëm të shesë dhe do të pranojë 30 milionë funte për t’u ndarë me senegalezin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori