LAJMI I FUNDIT:
Sadio Mane

Sadio Mane

598 Artikuj

Info

Anësori sulmes nga Senegali ka lindur më 10 prill 1992. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Metz në Ligue 1, RB Salzburg në Austri dhe Southampton në Ligën Premier.

Reagimi i çuditshëm i Sadio Manes pasi takoi për herë të parë vëllanë binjak të shokut të tij të skuadrës

Reagimi i çuditshëm i Sadio Manes pasi takoi për herë të parë vëllanë binjak të shokut të tij të skuadrës

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo shfryhet ndaj Al Fateh, nuk ia lë keq as Sadio Mane

Cristiano Ronaldo shfryhet ndaj Al Fateh, nuk ia lë keq as Sadio Mane

Ligat tjera
Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Ligat tjera
Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Ligat tjera
Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Ndërkombëtare
Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Ligat tjera
Menaxheri zbulon se Mane nuk u largua nga Bayerni shkaku i futbollit ose zënkës me Sanen

Menaxheri zbulon se Mane nuk u largua nga Bayerni shkaku i futbollit ose zënkës me Sanen

Bundesliga
Mane i jep fund aventurës te Bayerni, prezantohet te Al Nassr

Mane i jep fund aventurës te Bayerni, prezantohet te Al Nassr

Bundesliga
Mane përfundon me sukses testet mjekesorë të Al Nassr

Mane përfundon me sukses testet mjekesorë të Al Nassr

Ligat tjera
Liverpooli humb para me kalimin e Manes te Al Nassr

Liverpooli humb para me kalimin e Manes te Al Nassr

Ligat tjera
Arrihet marrëveshja mes Al Nassr dhe Bayernit për Manen

Arrihet marrëveshja mes Al Nassr dhe Bayernit për Manen

Ligat tjera
Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Ligat tjera
Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin

Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin

Bundesliga
Dikur tha se nuk donte ta bëjë jetën e tij, tash Mane është shumë afër që t’i bashkohet Ronaldos në Arabinë Saudite

Dikur tha se nuk donte ta bëjë jetën e tij, tash Mane është shumë afër që t’i bashkohet Ronaldos në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Al-Nassr po përgatit një tjetër “bombë” në këtë afat kalimtar: Sadio Mane afër t’i bashkohet Cristiano Ronaldos

Al-Nassr po përgatit një tjetër “bombë” në këtë afat kalimtar: Sadio Mane afër t’i bashkohet Cristiano Ronaldos

Ndërkombëtare
Bayern Munich është gati të shesë shtatë lojtarë për të financuar transferimin e Harry Kane

Bayern Munich është gati të shesë shtatë lojtarë për të financuar transferimin e Harry Kane

Bundesliga
Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Ndërkombëtare
Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare
Si e ndihmoi Sadio Mane, Chelsean në transferimin e Nicolas Jackson

Si e ndihmoi Sadio Mane, Chelsean në transferimin e Nicolas Jackson

Premier League
Mane thyen heshtjen dhe flet për grushtin që i dha Sanes si dhe të ardhme e tij te Bayerni

Mane thyen heshtjen dhe flet për grushtin që i dha Sanes si dhe të ardhme e tij te Bayerni

Bundesliga
Rivalët e ardhshëm të Ronaldos? Al-Hilal ka sytë te legjenda e Chelseat dhe Liverpoolit

Rivalët e ardhshëm të Ronaldos? Al-Hilal ka sytë te legjenda e Chelseat dhe Liverpoolit

Ligat tjera
Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Bundesliga
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare