LAJMI I FUNDIT:

Planet e Juves për transferimin e Benzemas në verë

Planet e Juves për transferimin e Benzemas në verë
(Foto: Getty Images)

Juventusi është duke planifikuar transferimin e Karim Benzemas në verën e ardhshme – njofton CalciomercatoWeb.

Kontrata e francezit me Real Madridin skadon në fund të këtij sezoni dhe Bianconerët planifikojnë ta angazhojnë me parametrat zero.


Gjasat e Zonjës së Vjetër për shërbimet e fituesit të Topit të Artë rriten me mundësinë e angazhimit të Zinedine Zidane në postin e trajnerit.

(Foto: AFP)

Juve e ka në krye të listës së dëshirave legjendën franceze për ta zëvendësuar Massimiliano Allegrin nga sezoni i ardhshëm.

Dhe transferimi potencial i Benzemas është i kushtëzuar me mundësinë e angazhimit të ish-trajnerit të Realit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Zyrtare: Sylvinho publikon listën e Shqipërisë me lojtarët e ftuar për Euro 2024 - Cikalleshi mbetet jashtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
Nuk ka dyshime për Vinicius Junior se kush e meriton Topin e Artë - jep emrin e një top lojtari

Nuk ka dyshime për Vinicius Junior se kush e meriton Topin e Artë - jep emrin e një top lojtari

La Liga
Surpriza më e madhe në listën e Shqipërisë: Kush është Medon Berisha, i ftuari

Surpriza më e madhe në listën e Shqipërisë: Kush është Medon Berisha, i ftuari "special" i Sylvinhos për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Bundesliga
Kalo në kategori