Reperët Mozzik dhe Getinjo kanë pësuar një aksident të lehtë në Prishtinë.

Vetura e tyre besohet se është përplasur me nga një veturë tjetër e cila nuk ka mundur që të frenojë, gjithnjë sipas një prononcimi të menaxherit Mehmet Elshani për Lajmi.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Të dy artistët megjithatë janë detyruar që të vizitojnë mjekun, por nuk kanë ndonjë lëndim ët rëndë, shkruan Telegrafi.

Mozzik dhe Getinjo pritet t’i lansojnë së shpejti projektet e reja. /Telegrafi/