LAJMI I FUNDIT:

Përballja e super agjentëve: Raiola – Mendes, formacionet më të mira me lojtarët që ata menaxhojnë (Foto)

Përballja e super agjentëve: Raiola – Mendes, formacionet më të mira me lojtarët që ata menaxhojnë (Foto)

Pasi jemi në periudhën e tregut të transferimeve, dy nga emrat më të përmendur janë Mino Raiola dhe Jorge Mendes.

E gjitha kjo pasi dyshja e lartpërmendur kanë nën menaxhim disa nga lojtarët më të mirë në botën e futbollit.


Më poshtë keni formacionet e përpiluara me lojtarët më të mirë nën menaxhim të tyre.

Vlen të theksohet se Raiola ka nën menaxhime dhe shqiptarin Pajtim Kasami, por anësori nuk ka arritur të jetë pjesë e formacionit të BR Report. /Telegrafi/