LAJMI I FUNDIT:
Bernardo Silva

Bernardo Silva

211 Artikuj

Xavi flet për transferimet e mundshme të Bernardo Silva dhe Gundogan

Xavi flet për transferimet e mundshme të Bernardo Silva dhe Gundogan

La Liga
Silva: Është e jashtëzakonshme të jemi në finale, shpresoj ta fitojmë

Silva: Është e jashtëzakonshme të jemi në finale, shpresoj ta fitojmë

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Manchester City 4-0 Real Madrid: Bernardo Silva yll, Alaba e Camavinga dështim

Notat e lojtarëve, Manchester City 4-0 Real Madrid: Bernardo Silva yll, Alaba e Camavinga dështim

Liga e Kampionëve
Manchester City shkatërron Real Madridin dhe kalon në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve

Manchester City shkatërron Real Madridin dhe kalon në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Manchester City dominimin e jashtëzakonshëm e feston me golin e Bernardo Silvas

Manchester City dominimin e jashtëzakonshëm e feston me golin e Bernardo Silvas

Liga e Kampionëve
Ndjekja e Messit mund t’i bëjë Barcelonën të humbasin objektivin afatgjatë

Ndjekja e Messit mund t’i bëjë Barcelonën të humbasin objektivin afatgjatë

La Liga
Joan Laporta thyen heshtjen dhe tregon nëse do ta transferojnë Bernardo Silvën

Joan Laporta thyen heshtjen dhe tregon nëse do ta transferojnë Bernardo Silvën

Premier League
Shpërthejnë akuzat nga kampi i Real Madridit: A e kaloi topi vijën anësore në aksionin ku u shënua goli i Cityt?

Shpërthejnë akuzat nga kampi i Real Madridit: A e kaloi topi vijën anësore në aksionin ku u shënua goli i Cityt?

Liga e Kampionëve
Bernardo Silva zbulon emrat e dy ‘bishave’ të Man Cityt

Bernardo Silva zbulon emrat e dy ‘bishave’ të Man Cityt

Premier League
Bernardo Silva shkatërroi dy lojtarë të Bayernit me katër driblime mahnitëse mes këmbëve, portugezi ishte i pandalshëm

Bernardo Silva shkatërroi dy lojtarë të Bayernit me katër driblime mahnitëse mes këmbëve, portugezi ishte i pandalshëm

Liga e Kampionëve
Bernardo Silva nuk shqetësohet nga interesimi i Barcelonës

Bernardo Silva nuk shqetësohet nga interesimi i Barcelonës

La Liga
Dy gola nga Ronaldo, Portugalia e nis me fitore bindëse ndaj Lihtenshtajnit

Dy gola nga Ronaldo, Portugalia e nis me fitore bindëse ndaj Lihtenshtajnit

Përfaqësueset
Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Ligue 1
Barcelona refuzon të heqë dorë nga planet për transferimin e Bernardo Silvas

Barcelona refuzon të heqë dorë nga planet për transferimin e Bernardo Silvas

La Liga
Man City është gati ta lejojë largimin e Bernardo Silvas, Barcelona ‘fërkon duart’

Man City është gati ta lejojë largimin e Bernardo Silvas, Barcelona ‘fërkon duart’

Premier League
Barcelona do të kërkojë të zgjidh problemet e mungesës së Pedrit, synon njërin nga tre super mesfushorët

Barcelona do të kërkojë të zgjidh problemet e mungesës së Pedrit, synon njërin nga tre super mesfushorët

La Liga
Transformimi befasues taktik i Guardiolas, Bernardo Silva luajti si mbrojtës ndaj Aston Villas

Transformimi befasues taktik i Guardiolas, Bernardo Silva luajti si mbrojtës ndaj Aston Villas

Premier League
Barcelona rivalizohet nga PSG për Silvan

Barcelona rivalizohet nga PSG për Silvan

Ligue 1
‘Mori vendimin më të mirë për të’ – komenti i Bernardos pas largimit të Cancelos nga City

‘Mori vendimin më të mirë për të’ – komenti i Bernardos pas largimit të Cancelos nga City

Ndërkombëtare
Bernardo Silva ka kërkuar largimin nga Man City, dy gjigantët e La Ligës opsion për portugezin

Bernardo Silva ka kërkuar largimin nga Man City, dy gjigantët e La Ligës opsion për portugezin

La Liga
Barcelona po tenton huazimin e Bernardo Silvas

Barcelona po tenton huazimin e Bernardo Silvas

La Liga
Mbappe i kërkon PSG-së që të transferojë yllin e Manchester Cityt që e kishte shok skuadre te Monaco

Mbappe i kërkon PSG-së që të transferojë yllin e Manchester Cityt që e kishte shok skuadre te Monaco

Ligue 1
Man City ka gati ‘operacionin fshesa’, pesë yje mund të largohen

Man City ka gati ‘operacionin fshesa’, pesë yje mund të largohen

Premier League
Mbappe këshillon PSG-në ta transferojë ish-bashkëlojtarin e tij

Mbappe këshillon PSG-në ta transferojë ish-bashkëlojtarin e tij

Ligue 1