Renato Sanches

Renato Sanches

Sanchez është portugez dhe luan si mesfushor. Ai ka lindur më 18 gusht 1997 në Lisbona. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Benficën.

113 Artikuj
LAJMET NGA "Renato Sanches"