LAJMI I FUNDIT:
David de Gea

David de Gea

421 Artikuj

Info

David de Gea është futbollist spanjoll i lindur më 7 nëntor 1990.

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

Ndërkombëtare
Brenda kursimeve marramendëse të David de Geas – arsyeja përse spanjolli po pranon ta ulë pagën te Unitedi

Brenda kursimeve marramendëse të David de Geas – arsyeja përse spanjolli po pranon ta ulë pagën te Unitedi

Premier League
Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Premier League
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Manchester United i gatshëm ta zëvendësojë De Gean me sensacionin e Kampionatit Botëror

Manchester United i gatshëm ta zëvendësojë De Gean me sensacionin e Kampionatit Botëror

Premier League
De Gea i lumtur me finalen: Dimë se si ta mposhtim Cityn

De Gea i lumtur me finalen: Dimë se si ta mposhtim Cityn

Premier League
Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Premier League
Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Liga e Evropës
De Gea pranon një ulje të madhe page për të qëndruar te Man Utd

De Gea pranon një ulje të madhe page për të qëndruar te Man Utd

Premier League
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Unitedi i ofron kontratë me pagë të zvogëluar, De Gea e refuzon

Unitedi i ofron kontratë me pagë të zvogëluar, De Gea e refuzon

Premier League
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League
Notat e lojtarëve: Man Utd 0-0 Southampton, zhgënjen Casemiro

Notat e lojtarëve: Man Utd 0-0 Southampton, zhgënjen Casemiro

Premier League
LIverpool 7-0 Manchester United, notat e lojtarëve: Salah më i miri në ndeshje, De Gea dhe Varane me nota skandaloze

LIverpool 7-0 Manchester United, notat e lojtarëve: Salah më i miri në ndeshje, De Gea dhe Varane me nota skandaloze

Premier League
Ten Hag nuk ngurron dhe i jep emrat e tre lojtarëve kyç për rilindjen e Manchester United

Ten Hag nuk ngurron dhe i jep emrat e tre lojtarëve kyç për rilindjen e Manchester United

Premier League
Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Liga e Evropës
Krahasimi i pagës marramendëse të Ronaldos me Mbappen, Neymarin dhe Messin

Krahasimi i pagës marramendëse të Ronaldos me Mbappen, Neymarin dhe Messin

Ndërkombëtare
De Bruyne më i paguari – por kush është lojtari me pagën më të vogël në Ligën Premier

De Bruyne më i paguari – por kush është lojtari me pagën më të vogël në Ligën Premier

Premier League
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Nga Lionel Messi deri te Tyson Fury, yjet e sportit festojnë Krishtlindjet me familje

Nga Lionel Messi deri te Tyson Fury, yjet e sportit festojnë Krishtlindjet me familje

Yjet
Lista me lojtarët më të paguar në botë – nëse Ronaldo pranon ofertën e Al Nassr

Lista me lojtarët më të paguar në botë – nëse Ronaldo pranon ofertën e Al Nassr

Ndërkombëtare