LAJMI I FUNDIT:

Justin Kluivert

77 Artikuj

Justin Kluivert bëhet lojtari i dytë në shekullin e 21-të që shënon në secilën nga pesë ligat më të mira të Evropës

Justin Kluivert bëhet lojtari i dytë në shekullin e 21-të që shënon në secilën nga pesë ligat më të mira të Evropës

Premier League
Zyrtare: Justin Kluivert i bashkohet Bournemouthit

Zyrtare: Justin Kluivert i bashkohet Bournemouthit

Premier League
Plaçkitet shtëpia e Kluivert, grabitësit ia rrahin gruan dhe i marrin para dhe gjëra të vlefshme

Plaçkitet shtëpia e Kluivert, grabitësit ia rrahin gruan dhe i marrin para dhe gjëra të vlefshme

La Liga
Kluivertit i dështon transferimi te Fulham

Kluivertit i dështon transferimi te Fulham

Serie A
Marseille po kompleton dy transferime të tjera nga Roma

Marseille po kompleton dy transferime të tjera nga Roma

Ligue 1
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Romës i duhen paratë, gati ta shesë Kluivertin te Nice

Romës i duhen paratë, gati ta shesë Kluivertin te Nice

Ligue 1
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Zyrtare: Kluivert kalon te Nice në Ligue 1

Zyrtare: Kluivert kalon te Nice në Ligue 1

Ligue 1
E konfirmuar: Kluivert do të huazohet te Nice

E konfirmuar: Kluivert do të huazohet te Nice

Ligue 1
Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Serie A
Mbappe, Rashford, Haaland: Lista me 14 lojtarët që e shikojnë Ronaldon si idhullin e tyre

Mbappe, Rashford, Haaland: Lista me 14 lojtarët që e shikojnë Ronaldon si idhullin e tyre

Serie A
Juventus mendon për Kluivert dhe Florenzin, gati shkëmbimi i madh me Romën

Juventus mendon për Kluivert dhe Florenzin, gati shkëmbimi i madh me Romën

Serie A
Refuzohet oferta e Arsenalit për Justin Kluivert

Refuzohet oferta e Arsenalit për Justin Kluivert

Serie A
Roma mund ta humbas Kluivertin, holandezi drejt transferimit te gjiganti spanjoll

Roma mund ta humbas Kluivertin, holandezi drejt transferimit te gjiganti spanjoll

Serie A
Roma e vendosur të shkëmbejë Kluivertin me Mkhitaryanin, por Arsenali kërkon një marrëveshje tjetër

Roma e vendosur të shkëmbejë Kluivertin me Mkhitaryanin, por Arsenali kërkon një marrëveshje tjetër

Serie A
Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Serie A
Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

Serie A
Arsenali fillon bisedimet me Raiolën, duan transferimin e Justin Kluivert

Arsenali fillon bisedimet me Raiolën, duan transferimin e Justin Kluivert

Serie A
Raiola ia dërgon dy futbollistë të tij Romës, por do ta largojë një yll nga Giallorosët

Raiola ia dërgon dy futbollistë të tij Romës, por do ta largojë një yll nga Giallorosët

Serie A
Mbyllet ndeshja dramatike: Roma fiton me shumë mund ndaj Cagliarit

Mbyllet ndeshja dramatike: Roma fiton me shumë mund ndaj Cagliarit

Serie A
Roma barazon në udhëtim te Genti, por kalon tutje në Ligën e Evropës

Roma barazon në udhëtim te Genti, por kalon tutje në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Roma fiton me rezultat bindës ndaj Veronës

Roma fiton me rezultat bindës ndaj Veronës

Serie A