LAJMI I FUNDIT:
Angel di Maria

Angel di Maria

385 Artikuj

Info

Angel di Maria është futbollist argjentinas i lindur më 14 shkurt 1988.

“Ne hedhim plumb dhe njerëz të vdekur”, Di Maria dhe familja e tij kërcënohen me vdekje nga narkoterroristët

“Ne hedhim plumb dhe njerëz të vdekur”, Di Maria dhe familja e tij kërcënohen me vdekje nga narkoterroristët

Ndërkombëtare
Angel di Maria i kërkon Alejandro Garnacho të kopjojë Lionel Messin, jo Cristiano Ronaldon

Angel di Maria i kërkon Alejandro Garnacho të kopjojë Lionel Messin, jo Cristiano Ronaldon

Premier League
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

Liga e Kampionëve
Felipe Luis pendohet për një fjalë që ia kishte thënë Di Marias gjatë derbit madrilen

Felipe Luis pendohet për një fjalë që ia kishte thënë Di Marias gjatë derbit madrilen

La Liga
Di Maria njofton pensionimin: Po i them lamtumirë gjësë më të bukur që ka ndodhur në karrierën time

Di Maria njofton pensionimin: Po i them lamtumirë gjësë më të bukur që ka ndodhur në karrierën time

Përfaqësueset
“Shko qaj diku tjetër”, Di Maria i përgjigjet ashpër legjendës gjermane pasi kritikoi fitimin e Topit të Artë nga Messi

“Shko qaj diku tjetër”, Di Maria i përgjigjet ashpër legjendës gjermane pasi kritikoi fitimin e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Angel Di Maria si vera, sa më i vjetër aq më i mirë – shijojeni këtë super gol

Angel Di Maria si vera, sa më i vjetër aq më i mirë – shijojeni këtë super gol

Ligat tjera
“Nuk donte ta dinte sa ishte rroga”: Rui Costa zbuloi detajet e negociatave me Di Marian

“Nuk donte ta dinte sa ishte rroga”: Rui Costa zbuloi detajet e negociatave me Di Marian

Ligat tjera
Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Ligue 1
Di Maria e tall Ronaldon duke e dribluar, portugezi e rrëzon nga inatosja

Di Maria e tall Ronaldon duke e dribluar, portugezi e rrëzon nga inatosja

Ndërkombëtare
Zyrtare: Di Maria kthehet te Benfica pas 13 vitesh

Zyrtare: Di Maria kthehet te Benfica pas 13 vitesh

Ligat tjera
Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ndërkombëtare
Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Serie A
Di Maria për fjalimin e Messit para finales së Kupës: Ai foli dhe unë qava

Di Maria për fjalimin e Messit para finales së Kupës: Ai foli dhe unë qava

Përfaqësueset
Arrihet marrëveshja mes palëve, Di Maria është lojtar i ri i Benficas

Arrihet marrëveshja mes palëve, Di Maria është lojtar i ri i Benficas

Ndërkombëtare
Kthimi i Di Marias te Benfica, çështje ditësh

Kthimi i Di Marias te Benfica, çështje ditësh

Ligat tjera
Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Ligat tjera
E konfirmoi largimin nga Juventus, gjashtë skuadra pas Di Marias

E konfirmoi largimin nga Juventus, gjashtë skuadra pas Di Marias

Serie A
‘Largohem me shije të hidhur’ – Di Maria konfirmon mosvazhdimin e kontratës me Juventusin

‘Largohem me shije të hidhur’ – Di Maria konfirmon mosvazhdimin e kontratës me Juventusin

Serie A
Di Maria pritet të largohet nga Juve

Di Maria pritet të largohet nga Juve

Serie A