LAJMI I FUNDIT:

“Për ty Kosovë”, kënga më e re nga Mihrije Braha

“Për ty Kosovë”, kënga më e re nga Mihrije Braha

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Reklama

“Për ty Kosovë” mban titullin kënga më e re e saj, të cilën e ka sjell në një situatë të rënduar të vendit mes pandemisë së coronavirusit.

Videoja është realizuar nën producimin e “MProduction”, ndërsa producent ekzekutiv është Mirton Xhekaj.

Mihrije Braha (Foto: YouTube)

Artistja e mirënjohur po ashtu vjen me një paraqitje atraktive, gjersa ka marrë vëmendje me dukjen e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Projekti tashmë gjendet në kanalin YouTube dhe besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Mihrija përndryshe këtë periudhë pandemie ka qenë mjaft aktive si me prurje muzikore e po ashtu edhe me mesazhe kundrejt popullit, që të qëndrojnë të sigurt në shtëpi derisa të kalojë kjo situatë. /Telegrafi/