LAJMI I FUNDIT:

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Meriton Mjekiqi i ka kërkuar falje publike ish-banores së BBVA Rike Roçit për debatin e ashpër që bëri bujë.

Ca muaj më parë miqëisia e tyre pati krisje në shtëpi, pasi gjatë debatit modelja i është drejtuar moderatorit duke i thënë “ti s’je burrë”, ndërsa ky ka hequr rripin e pantallonave para saj për t’i treguar “burrërinë”, duke bërë Riken të shpërthejë në lot.

Megjithëse para daljes së Rikes nga shtëpia Meritoni i ka kërkuar falje për çdo gjë të padrejtë që i ka bërë në kuadër të lojës, por duke u ndier sërish në faj, mbrëmjen e djeshme ai i ka kërkuar përsëri falje ish-banores për situatën e ndodhur mes tyre.

Foto: Screenshot/YouTube

“Me Romeon kemi folur me njëri-tjetrin, i kam kërkuar falje. Rikes i kam kërkuar falje dhe të gjithëve që kam pasur probleme u kam kërkuar falje. Rikes i kërkoj sërish falje për situatën që ka ndodhur mes nesh”- tha Meritoni. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori