LAJMI I FUNDIT:

Pas pretendimeve për martesë, Kanye West njofton partneren me fëmijët e tij

Pas pretendimeve për martesë, Kanye West njofton partneren me fëmijët e tij

North West shkoi për darkë në Nobu në Malibu të Kalifornisë, për të darkuar me babanë e saj, Kanye West , dhe gruan e tij të re.

Nëntë vjeçares iu bashkua një shoqe ndërsa ekipi i saj i sigurisë e zbriti në restorantin e nivelit të lartë ku Kanye, i njohur më mirë si Ye, 45 vjeç, dhe Bianca Censori, 27 vjeç, po e prisnin të mbërrinte.

Reperi i “Bound 2” u martua me Biancan në një dasmë të fshehtë diku në janar dhe i ka mbajtur private detajet e marrëdhënies së tyre, pavarësisht se ka publikuar së fundmi një këngë të titulluar “Censori Overload”.

Reklama

Të porsamartuarit mbërritën në restorant pak përpara North, me Kanye dhe mbante një unazë martese në gishtin e tij.

Reklama

Bukuroshja u pa me një xhaketë lëkure të madhe mbi një palë geta të zeza dhe një çantë ngjyrë kafe.Për këpucë, ajo zgjodhi një palë çizme me taka mbi gju, të mbuluara me gëzof të bardhë.

Kanye kishte veshur një xhaketë të gjelbër ushtarake, pantallona të zeza dhe çizme. Mbi fytyrën e tij, reperi i “Flashing Lights” kishte një maskë të zezë për të mbuluar gojën dhe hundën.

North mbërriti në restorant i veshur me një bluzë të zezë dhe xhinse të zeza të grisura.

Reklama

Ylli i vogël i TikTok-ut i kishte flokët me gërsheta të gjata dhe i kishte ngjyrosur rozë në njërën anë të kokës dhe të bardhë në anën tjetër.

Është e paqartë se sa kohë çifti njihen me njëri-tjetrin ose për sa kohë ishin në lidhje, por Bianca iu bashkua kompanisë Yeezy të Kanye në nëntor 2020 dhe u bë ‘kreu i arkitekturës’.

Reklama

Sipas profilit të saj në LinkedIn, ajo fitoi një diplomë Bachelor dhe një Master në arkitekturë në Universitetin e Melburnit.

Më vonë ajo punoi në qytet për një firmë të quajtur Toscano Architects dhe ishte konsulente dizajni për një veshje të quajtur Kolektiv.

Reklama

Së fundmi, fansat kanë vënë re ngjashmërinë e çuditshme mes Biankës dhe ish-bashkëshortes së Kanye, yllit të “Keeping Up With the Kardashians”, Kim Kardashian.

Fotot e vjetra të rrjeteve sociale zbuluan se Bianca kishte flokë të gjata dhe zea, por që kur lidhja e tyre u bë publike, ajo i ka prerë flokët dhe i ka lyer bionde.

Martesa vjen pasi themeluesi i Yeezy dhe ylli televiziv vendosën përfundimisht divorcin e tyre në nëntor dhe një varg romancash për reperin.

Reklama

Ata u martuan në vitin 2014 dhe kanë katër fëmijë. Kim, 42 vjeç, përfundimisht bëri kërkesë për t’i dhënë fund martesës në shkurt 2021.

Reklama

Pasi kaluan gati dy vjet duke u përballur me të në gjykatë, ish-të ranë dakord për kujdestarinë e fëmijëve të tyre, planet e prindërimit dhe ndarjen e pasurive të paluajtshme shumë milionëshe./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori