Paris Hilton mezi pret të bëhet nënë me bashkëshortin Carter Reum.

“Më pëlqen të jem e martuar”, tha ajo e entuziazmuar në një episod të fundit të “The Bellas” të Nikki dhe Brie Bella.

“Ndjehem sikur më në fund gjeta të duhurin dhe ndihem shumë e sigurt. Më në fund kam shtëpinë time dhe mezi pres të krijoj një familje dhe të kem fëmijë”, tha tutje Paris.

Foto: Getty Images

Ylli i realitetit shtoi se çifti “ka qenë duke folur për fëmijët që nga fillimi – dhe se ata do të donin të kishin binjakë”.

“Unë mendoj se kjo do të ishte e mahnitshme”, tha ajo përpara se të vuri në dukje se ata do të donin “tre ose katër” fëmijë në përgjithësi.

“Do të doja që një djalë dhe një vajzë binjake, por çfarëdo që të ndodhë ndodh. Por unë do ta doja atë ose vajzat binjake sepse i dua vajzat”, tha Hilton.

Këngëtarja e “The Stars Are Blind”, 41 vjeç, u martua me biznesmenin , 41 vjeç, nëntorin e kaluar në një ceremoni plot zhurmë në pronën e gjyshit të saj të ndjerë, Barron në Bel-Air.

Foto: Getty

Reum është tashmë një baba. Ai ka një fëmijë të quajtur Evie, të cilën e ka parë vetëm një herë që kur ajo lindi 10 vjet më parë, shkruan Page Six.

Nëna e vajzës është Laura Bellizzi, një yll televiziv që u paraqit në shfaqjen VH1 “Secrets of Aspen” dhe kishte një lidhje të shkurtër me aktorin Mel Gibson. Një vendase nga Çikago, siç është edhe Reum, ajo jeton në Kaliforni me fëmijën.

Martohet Paris Hilton Martohet Paris Hilton

Bellizzi bëri një “ftesë të hapur” për Hilton dhe Reum për t’u përfshirë në jetën e vajzës së saj.

“Sa më shumë njerëz të cilët e duan në mënyrë proaktive Evie, aq më mirë. Asgjë nuk e kompenson mungesën e të dy prindërve”, kishte deklaruar ajo. /Telegrafi/