LAJMI I FUNDIT:

Olta për Luizin: Është posesiv, unë i jam bërë obsesion

Olta për Luizin: Është posesiv, unë i jam bërë obsesion

Marrëdhënia e aktores Olta Gixhari dhe këngëtarit Luiz Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania sa vjen e bëhet më ashpër.

Reklama

Dyshja që në nisje të edicionit të dytë të BBVA kanë dalur hapur kundër njëri-tjetrit duk vazhduar me debate të shumta që shpesh herë kanë kaluar në ofendime.

Por, pas eliminimit të Kiarës, e cila ishte në nominim ballë për ballë me Oltën, Luizi vendosi që ta injoronte aktoren.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ai prej ditësh nuk ka kombinuar me të madje edhe kur aktorja ka insistuar që të bisedojnë bashkë.

Për Luizin dhe lojën e tij në shtëpinë e famshme, Olta ka folur edhe së fundmi teksa po qëndronte me Deamishel.

“I ka ikur zari, çfarë posesivi, është i sëmurë, nuk i them kot unë i jam obsesion atij, ku jam, kush më afrohet, ta largoj”, tha Olta për shkodranin.

Ndërkohë, më pas ndonëse i tha se ka diçka të rëndësishme për t’i thënë, Luizi u shpreh se ajo duhet të pres në radhë për të bërë këtë.

Përndryshe, sonte mbahet spektakli i radhës pasi atij të martës që u anulua për shkak të vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel në fillimi të kësaj jave. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori