Ka një karrierë të suksesshme në muzikë, por prej kohësh është fokusuar edhe në sipërmarrje.

Reklama

Bëhet fjalë për reperin e njohur, Noizy i cili fal punës gëzon edhe një jetë luksoze.

Kur bëhet fjalë për këtë, reperi nga Shqipëria njihet edhe si një i apasionuar pas makinave të kushtueshme.

Foto: Noizy/Instagram

Një prej tyre, krijuesi i hitit “Benzi ri” e ka prezantuar së fundmi edhe për fansat e tij në Instagram.

Noizy ka postuar disa imazhe të makinës së tij të tipit ‘Lamborghini” me ngjyrë të zezë.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

“Ajo është e pistë, por më pëlqen”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e imazheve.

Reklama

Ndryshe, Rigels Rajku (emri i vërtetë) mbetet aktiv me projekte të reja muzikore, aktualisht ai po shijon suksesin  e këngës së re “Big Budz” që solli në bashkëpunim me reperët ndërkombëtar, Capo Plaza, Krept dhe Konan. /Telegrafi/

Reklama