LAJMI I FUNDIT:

Nga viti 1990 deri më 2017, 26 meshkujt më seksi gjatë këtyre viteve (Foto)

Nga viti 1990 deri më 2017, 26 meshkujt më seksi gjatë këtyre viteve (Foto)

Çdo vit, që nga viti 1985, revista “People” ka paraqitur një personazh të famshëm me titullin prestigjioz të “Mashkulli më seksi i vitit”.

Reklama

Në shumicën e rasteve, të gjithë mund të pajtohemi që vendimet e frymëzuara të javës për kopertinat e revistave përfaqësojnë legjendat e ekranit me të cilët nuk do të kemi mëdyshje që të kalojmë natën nën perëndimin e diellit.

Megjithatë, 2017-a përfundon me mashkullin më seksi të këtij viti, i cili është shpallur Blake Shelton.

Revista “People” vendosi që pak ditë para botimit të radhës, të ndajë me fansat kopertinat e saj ndër vite me 26 meshkujt më seksi në ballinën e kësaj reviste:

1990, Tom Cruise

1991, Patrick Swayze

1992, Nick Nolte

1995, Brad Pitt

1996, Denzel Washington

1997, George Clooney

1998, Harrison Ford

1999, Richard Gere

2000, Brad Pitt

2001, Pierce Brosnan

2002, Ben Affleck

2003, Johnny Depp

2004, Jude Law

2005, Matthew McConaughey

2006, George Clooney

2007, Matt Damon

2008, Hugh Jackman

2009, Johnny Depp

2010, Ryan Reynolds

2011, Bradley Cooper

2012, Channing Tatum

2013, Adam Levine

2014, Chris Hemsworth

2015, David Beckham

2016, Dwayne Johnson

2017, Blake Shelton

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Magazina
Kalo në kategori