LAJMI I FUNDIT:

Blake Shelton

25 Artikuj

Këngëtari Blake Shelton nderohet me yllin e “Hollywood Walk of Fame”

Këngëtari Blake Shelton nderohet me yllin e “Hollywood Walk of Fame”

Yjet
Gwen Stefani mbath këpucë me fytyrën e Blake Shelton mbi to

Gwen Stefani mbath këpucë me fytyrën e Blake Shelton mbi to

Modë
Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Modë
Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë martuar në një ceremoni private

Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë martuar në një ceremoni private

Yjet
Aludohet se Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë martuar në ceremoni sekrete

Aludohet se Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë martuar në ceremoni sekrete

Po Flitet
Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani

Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani

Yjet
Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Po Flitet
Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Muzikë
Gwen Stefani vë në fokus unazën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Gwen Stefani vë në fokus unazën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Yjet
Publikohet lista e plotë e fituesve të “People’s Choice Awards 2020”

Publikohet lista e plotë e fituesve të “People’s Choice Awards 2020”

TV / Film
Gwen Stefani fejohet me Blake Shelton

Gwen Stefani fejohet me Blake Shelton

Yjet
Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

Yjet
Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Muzikë
Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Yjet
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Yjet
Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Yjet
Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

TV / Film
Gwen Stefani dhe Blake Shelton kërkojnë një grua që t’ua sjell në jetë një fëmijë

Gwen Stefani dhe Blake Shelton kërkojnë një grua që t’ua sjell në jetë një fëmijë

Po Flitet
Nga viti 1990 deri më 2017, 26 meshkujt më seksi gjatë këtyre viteve (Foto)

Nga viti 1990 deri më 2017, 26 meshkujt më seksi gjatë këtyre viteve (Foto)

Yjet
Është shpallur pikërisht mashkulli më seksi në botë – të gjithë pyesin: Kush është ai?

Është shpallur pikërisht mashkulli më seksi në botë – të gjithë pyesin: Kush është ai?

Trend
Gwen Stefani duket e dashuruar me partnerin e saj (Foto)

Gwen Stefani duket e dashuruar me partnerin e saj (Foto)

Yjet
Miley, shpirti i ri që i ka munguar ‘The Voice’ (Foto)

Miley, shpirti i ri që i ka munguar ‘The Voice’ (Foto)

Yjet
Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Yjet