LAJMI I FUNDIT:

Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Këngëtarja u kurorëzuar me Blake Shelton të dielën, e veshur me dy fustane nusërie nga Vera Wang për dasmën intime.

Reklama

Ajo i mbajti gjërat klasike për ceremoninë, duke zgjedhur një fustan prej mëndafshi të bardhë zambaku me një dekolte të hapur dhe me pjesën e poshtme të gjatë.

Ylli, e shoqëroi fustanin e saj personal me një mesazh kuptimplotë, e veshur me një vello të qëndisur me dy trëndafila të bardhë dhe emrat e tre fëmijëve të saj – Kingston, 15, Zuma, 12 dhe Apollo, 7 – së bashku me emrat e saj dhe Blake.

Stefani kompletoi stilin e ditës së madhe me flokët e tërhequr mbrapa dhe buzëkuqin e saj të kuq.

Ajo u shfaq në një fustan të shkurtër për pritjen, pa rrip, që përmbante tyl në pjesën e poshtme po ashtu. Fëmijët e saj gjithashtu morën një mesazh të ëmbël në stilin e saj të pritjes, pasi dy zogjtë e dashurisë të qepur me dorë në fustanin e saj u bashkuan nga tre zogj të dashurisë që përfaqësonin fëmijët e Stefanit. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

Femra
Kalo në kategori