LAJMI I FUNDIT:

Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani

Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani
Foto: Getty Images

Blake Shelton është duke u munduar të humbasë peshën e tij të tepërt që e fitoi gjatë karantinës.

Këngëtari 44 vjeçar i zhanrit ‘country’ u hap në lidhje me qëllimin e tij para martesor në një episod të fundit të “Party Barn Radio” në Apple Music me Luke Bryan.

Të enjten, Shelton theksoi se dëshiron të humbasë disa kilogramë para se të martohet me partneren e tij, Gwen Stefani.

“Ndihem sikur duhet të them katër kilogramë, unë duhet ta bëj atë”, i tha ai Bryan. “Unë nuk mund t’i zhgënjej njerëzit”.

“Unë kam rregulluar të gjitha pasqyrat në shtëpi, kështu që ato duken sikur po bëni një ‘selfie’ nga lart, sepse unë nuk mund të qëndroj as të shoh veten në pasqyrë”, bëri shaka Shelton.

Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021
Lexo po ashtu Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

“Kështu që, unë i kam riorganizuar këndshëm poshtë, duke më shikuar lart, kur po shikoj nga lart duket se nuk është aq keq”.

Blake dhe Gwen (Getty Images)

Në shtator, Blake zbuloi se ka fituar më shumë peshë gjatë izolimit, kohës së kaluar në karantinë.

Pavarësisht kilogramëve, ai tha se është i sigurt që Stefani do të martohet me të. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Magazina
Pas paraqitjeve eksplicite, gruaja e Kanye West, Bianca Censori “mbulohet” për një dalje me North West

Pas paraqitjeve eksplicite, gruaja e Kanye West, Bianca Censori “mbulohet” për një dalje me North West

Magazina
Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Kalo në kategori