LAJMI I FUNDIT:

Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021
Gwen Stefani dhe Blake Shelton Foto: Mirror

Gwen Stefani dhe i fejuari i saj, Blake Shelton, duket se kanë filluar të marrin vendime të tjera për të ardhmen e tyre.

Reklama

Ditë më parë Stefani pranoi propozimin e Shelton për fejesë, pas pesë viteve që ishin në lidhje dashurie, shkruan Mirror.

Sipas disa burimeve, dyshja tashmë kanë vendosur që të kurorëzohen në vitin 2021.

(Foto: Mirror)

Ani pse lajmi është bërë i ditur, çifti i njohur ende nuk kanë dhënë detaje të mëtutjeshme për ceremoninë e planifikuar.

Vlen të përmendet se Gwen u divorcua nga ish-bashkëshorti, Gavin Rossdale, në vitin 2016, pas 13 vite martesë.

(Foto: Mirror)

Ndërsa në vitin 2015, ajo u takua me Blake në edicionet e “The Voice”, ku ishin që të dy pjesë e jurisë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori