LAJMI I FUNDIT:

Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Këngëtari amerikan, Blake Shelton, ka bërë një ndryshim të ri në dukje dhe e gjithë kjo falë të dashurës së tij, Gwen Stefani.

Reklama

Transformimi i fundit i flokëve të Blake duket sikur është frymëzuar nga ‘Tiger King’.

Stefani i ka dhënë të dashurit të saj, Blake Shelton një prerje flokësh drejtpërdrejt në televizion.

Gwen Stefani ia prenë flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt në televizion (Foto: YouTube)

Ky i fundit ishte duke bërë një paraqitje në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” të hënën dhe Gwen ndërpreu intervistën për t’i dhënë flokëve të tij një zbukurim.

“Ne jemi mjaft të vetë-mjaftueshëm këtu. Në të vërtetë, ne kishim një orar të cilin e bëmë për sot dhe nuk mendoj se mund ta shtyjmë më gjatë, kështu që …”, ka thënë Blake para se Gwen të vinte për të ia rregulluar flokët.

Të gjitha lajmet nga Gwen Stefani
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gwen Stefani

“Unë do të ndihmoj Blake të rritë flokët e tij, kështu që ne e kishim planifikuar tashmë që sot është dita e prerjes së flokëve”, vazhdon më tej ajo.

Ndërkohë që Blake vazhdoi ta bënte intervistën në mes të procesit të prerjes së flokëve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori